2019-2020 mokslo metų olimpiadų ir konkursų rezultatai

2020 m. vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojai

 

Diplomas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojo, ruošusio mokinį, vardas, pavardė

 

Vertimas iš anglų kalbos

Urtė Prievelytė 6a

Auksė Zaleckytė 6d

Joris Malinauskas 7f

Rusnė Žukauskaitė 8c

 

Vaida Vaitiekėnienė

 

2020 m. Tarptautinio Kalbų Kengūros (anglų kalbos) konkurso nugalėtojai

 

Diplomas

Mokinio vardas, pavardė, klasė Mokytojo, ruošusio mokinį, vardas, pavardė
  3 klasė  
Auksinės kengūros diplomas Dovydas Masiulis 3b Reda Zarankienė
  4 klasė  
Auksinės kengūros diplomas Benas Kalinauskas 4b Reda Zarankienė
Auksinės kengūros diplomas Emilis Šilko 4c Kristina Indrašienė
Auksinės kengūros diplomas Goda Zabulėnaitė 4c Kristina Indrašienė
Auksinės kengūros diplomas Gabija Murmulytė 4c Kristina Indrašienė
Oranžinės kengūros diplomas Martynas Alekna 4a Reda Zarankienė
Oranžinės kengūros diplomas Mėja Simanavičiūtė 4c Kristina Indrašienė
  5 klasė  
Auksinės kengūros diplomas Armas Keturakis 5a Vida Pelėdienė
  6 klasė  
Auksinės kengūros diplomas Aironas Petrėnas 6c Vaida Vaitiekėnienė
Oranžinės kengūros diplomas Tajus Rimonis 6b Vida Pelėdienė
Oranžinės kengūros diplomas Arijus Skarelis 6c Vaida Vaitiekėnienė
  7 klasė  
Auksinės kengūros diplomas Nojus Pranskūnas 7d Kristina Indrašienė
Oranžinės kengūros diplomas Arnas Šyvis 7b Roma Diktaraitė
Oranžinės kengūros diplomas Faustina Misiukevičiūtė 7b Roma Diktaraitė
  8 klasė  
Auksinės kengūros diplomas Adėlė Tomkūnaitė 8a Sabina Eidukynaitė
Auksinės kengūros diplomas Godas Petrauskas 8d Aušra Valaitienė
Auksinės kengūros diplomas Augustas Juodelis 8b Kristina Indrašienė
Oranžinės kengūros diplomas Miglė Magylaitė 8b Kristina Indrašienė
Oranžinės kengūros diplomas Gytė Martišiūtė 8b Roma Diktaraitė
Sidabrinės kengūros diplomas Domas Petravičius 8b Roma Diktaraitė
Oranžinės kengūros diplomas Nedas Žeronas 8e Regina Urbanienė
Oranžinės kengūros diplomas Kamilė Sadauskaitė 8e Regina Urbanienė
Sidabrinės kengūros diplomas Arminda Višniauskaitė 8e Regina Urbanienė
Sidabrinės kengūros diplomas Minvydas Zaviša 8b Roma Diktaraitė

2020 m. jaunesnių klasių mokinių geografijos olimpiados „Mano gaublys“ nugalėtojai

Vieta Mokinio vardas, pavardė Mokykla Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė
6 klasė
III vieta Urtė Prievelytė Aukštakalnio progimnazija Danguolė Kairienė
7 klasė
I vieta Jovaidas Bartašius Aukštakalnio progimnazija Danguolė Kairienė
8 klasė
II vieta Saulė Tervidavičiūtė Aukštakalnio progimnazija Inga Šulcienė

2020 m. rajoninio 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso nugalėtojai

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Mokykla

Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė

 

5-8 klasių skaitovų grupėje

 

III vieta

Tilė Zarankaitė

Aukštakalnio progimnazija

Lijana Meidienė

 

skaitov

Pamokų laikas

1.  800 - 845
2.  855 - 940
3.  950 - 1035
4.  1105 - 1150
5.  1220 - 1305
6.  1315 - 1400
7.  1410 - 1455

Mokyklos emblema

mokyklos emblema

Nuorodos

Erasmus + LELETO leidinys

 lt leidinys leletoen leidinys leleto

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

(projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

 

teisine pagalba

 

europos sajunga

nordplus

emokykla logo

P linija

tevu linija

logo z 250x201

OP

Sveikatiada

 

vyturiukas spalvotas