Aukštakalnio progimnazijos logotipas

aukstakalnis

Adresas

Progimnazija:

Taikos g. 44, LT-28157, Utena

Tel. +370-389-65192

El.p.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

„Žiburio“ skyrius:

Taikos g. 62, LT-28160, Utena

Tel. +370-389-73470

El.p.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Juridinio asmens kodas 290182540

Steigėjas: Utenos rojono savivaldybės taryba

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre

Projektas „Keturios gamtos stichijos“

Stichijos

Utenos Aukštakalnio progimnazijai - 40

 

2022 m. gruodžio 2 d. mūsų mokykla iškilmingai paminėjo 40-ies metų jubiliejų. Atnaujintoje aktų salėje rinkosi gausus svečių būrys, kuriuos pasitiko buvusio mūsų mokyklos mokinio Oto Kupriūno saksofono muzika. Šventės svečiai – buvę mokyklos vadovai, mokytojai, mokiniai. Mokyklos bendruomenę pasveikinti atvyko mūsų miesto meras A. Katinas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas R. Kraulišas, Seimo narys E. Pupinis, mokyklų vadovai, Reabilitacijos skyriaus atstovės. Šventėje buvo pristatytas sukurtas filmas „40 – tai tik kelio pradžia“. Filmo kūrėjai – mokytojai M. Laučius, N. Liašenkienė, L. Lekavičienė, I. Karalienė, D. Malinauskienė ir A. Katinas. Smagiais prisiminimais dalijosi buvę mokyklos direktoriai M. Žiulys bei A. Šilinskas, mokytojai B. Jurkuvėnienė, D. Datkūnas, V. Eismantas.

 

Pirmasis 40-mečio renginys – progimnazijos mokiniams

 

2022 m. lapkričio 25 d. progimnazijoje įvyko renginys mokiniams „AukPro – 40“, kuris nukėlė mokinius ir mokytojus į 1982 metus. Pasibuvome visi kartu – smagiai, nuotaikingai ir jaukiai. Mokiniai sėkmingai atliko paruoštas užduotis ir visi sugrįžome į 2022 metus. Ačiū renginio organizatoriams už išskirtinę viktoriną „1982 – 2022“.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
01/21 
start stop bwd fwd


Vaikystės spalvos

 

Mokyklai, švenčiant solidų 40 metų jubiliejų, mažiausi jos mokinukai dovanoja kūrybinių darbų parodą. Joje telpa visas pasaulis, mūsų gyvenimas vaikų akimis. Darbų autoriai – buvę ir esami žiburiečiai. Tegu ši paroda pradžiugina visus, kurie ją pamatys, tegu primena, kokios nuostabios yra vaikystės spalvos. Mažuosius menininkus kurti skatino ir darbus parodai paruošė dailės mokytojos Daiva Miškinienė ir Ramunė Kriaučelienė.

1
2
3
4
5
6
7
8
1/8 
start stop bwd fwd


Buvusios mūsų mokyklos lietuvių k. ir „Žiburio“ skyriaus anglų k. mokytojos R. Zarankienės prisiminimai

 

Aukštakalnio mokyklai 40. Koks gražus skaičius... O apie ką jis? Tikrai ne apie pastatus, ne apie ne kartą pasikeitusius įstaigos pavadinimus, ugdymo programas, strategijas ir įvairiausius mokymo metodus, ne apie skambutį aštuntą valandą... Apie žmones. Ši mokykla – gyvas, margas, jau 40 metų skirtingais metų laikais skirtingai šurmuliuojantis žmonių mikrokosmosas. Neįtikėtina ir nuostabu suvokti, kad kai kurių kolegų gyvenimai neatskiriamai susiję su šia mokykla, kad kažkada čia atėję dirbti žmonės nūnai yra vieni kitiems tokie artimi – kaip augalai, besiliečiantys šakomis, besiglaudžiantys žiedais, o žemėję – besiremiantys vienas į kitą šaknimis.

Džiaugiuosi, kad beveik 10 metų ir aš buvau šio mažojo kosmoso dalelė, skriejau jame: stebėdama, sutikdama ir atsisveikindama, džiaugdamasi, stebėdamasi, mokydamasi. Taip įnešiau į mokyklos istoriją dalelytę savęs. O išeidama išsinešiau dalelytę šios mokyklos savyje. 

Artėjant gražiai mokyklos sukakčiai, sveikinu visus joje dirbančius. Šilčiausi sveikinimai ,,žiburiečiams“, niekada Jūsų nepamiršiu, ,,saulutės virš kalvelės“ pasauli.

 

Mokytoja Reda Zarankienė

 


Progimnazijos „Žiburio“ skyrius

ziburys

„Tūkstantmečio mokyklos II“

TUM II

Projektas „Kokybės krepšelis“

KK logo

AukPro 40-metis

40

Pamokų laikas

1.  800 - 845
2.  855 - 940
3.  950 - 1035
4.  1105 - 1150
5.  1220 - 1305
6.  1315 - 1400
7.  1410 - 1455

Nuorodos

NSA

sveikata

Erasmus + LELETO leidinys

 lt leidinys leletoen leidinys leleto

es emblema

 

teisine pagalba

  

nordplus

emokykla logo

patyciu dezute

 

P linija

tevu linija

OLWEUS

Sveikatiada

 

vyturiukas spalvotas