Tarptautinio matematikos konkurso KENGŪRA 2014 rezultatai
50 geriausiųjų moksleivių Lietuvoje
Kadetas, 7 klasė |
|||||||||||
Vieta |
Vardas, Pavardė |
Mokykla |
Savivaldybė |
Taškai |
Klasės balai |
Grupės balai |
|||||
25 |
MATAS DAMIDAVIČIUS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
UTENOS R. SAV. |
112.50 |
99 |
99 |
|||||
33 |
IEVA MACKUTĖ |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
UTENOS R. SAV. |
112.00 |
99 |
99 |
|||||
Kadetas, 8 klasė |
|||||||||||
Vieta |
Vardas, Pavardė |
Mokykla |
Savivaldybė |
Taškai |
Klasės balai |
Grupės balai |
|||||
45 |
MANTAS BILAIŠIS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
UTENOS R. SAV. |
116.25 |
99 |
99 |
10 geriausių rajone Bičiulis, 5 klasė |
||||||
Vieta savivaldybėje |
Vieta klasėje |
Vardas, Pavardė |
Mokykla |
Taškai |
Klasės balai |
Grupės balai |
1 |
159 |
GERDA PAKIETŪRAITĖ |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
93.75 |
97 |
94 |
2 |
171 |
5 klasės mokinys |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
93.00 |
97 |
94 |
3 |
175 |
DOMILĖ GRYBAUSKAITĖ |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
92.50 |
97 |
94 |
4 |
195 |
ALDAS BERTAŠIUS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
91.25 |
96 |
93 |
5 |
281 |
DOVYDAS JUODIS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
86.25 |
94 |
91 |
7 |
592 |
DIJA MARIJA LANIAUSKAITĖ |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
75.00 |
88 |
83 |
8 |
633 |
ANDRIUS JASAITIS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
74.50 |
87 |
82 |
9 |
844 |
DOVYDAS KETVIRTIS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
69.50 |
83 |
77 |
10 |
959 |
ERNESTAS MAKNYS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
67.25 |
81 |
74 |
Bičiulis, 6 klasė |
|||||||||
Vieta savivaldybėje |
Vieta klasėje |
Vardas, Pavardė |
Mokykla |
Taškai |
Klasės balai |
Grupės balai |
|||
2 |
89 |
ARMINTAS PAKENIS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
115.00 |
98 |
99 |
|||
3 |
118 |
EDVINAS ŠAUČIULIS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
111.25 |
97 |
98 |
|||
4 |
154 |
EVALDAS BIKELIS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
107.50 |
96 |
98 |
|||
6 |
227 |
MANTAS BALSEVIČIUS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
101.25 |
95 |
97 |
|||
9 |
657 |
AURIMAS RUKŠYS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
83.00 |
85 |
89 |
|||
10 |
718 |
MANTAS PETRONIS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
81.25 |
83 |
88 |
|||
10 |
718 |
DOMANTAS VENSLOVAS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
81.25 |
83 |
88 |
|||
Kadetas, 7 klasė |
|||||||||
Vieta savivaldybėje |
Vieta klasėje |
Vardas, Pavardė |
Mokykla |
Taškai |
Klasės balai |
Grupės balai |
|||
1 |
25 |
MATAS DAMIDAVIČIUS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
112.50 |
99 |
99 |
|||
2 |
33 |
IEVA MACKUTĖ |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
112.00 |
99 |
99 |
|||
3 |
81 |
ROKAS STUMBURYS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
101.25 |
98 |
97 |
|||
5 |
290 |
EGLĖ ZARANKAITĖ |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
88.00 |
93 |
90 |
|||
6 |
297 |
MONIKA JUODAGALVYTĖ |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
87.50 |
93 |
90 |
|||
7 |
428 |
GLORIJA ŠERMUKŠNYTĖ |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
82.50 |
90 |
86 |
|||
10 |
624 |
KAMILĖ PEČIULYTĖ |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
77.50 |
85 |
80 |
|||
Kadetas, 8 klasė |
||||||
Vieta savivaldybėje |
Vieta klasėje |
Vardas, Pavardė |
Mokykla |
Taškai |
Klasės balai |
Grupės balai |
1 |
45 |
MANTAS BILAIŠIS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
116.25 |
99 |
99 |
2 |
63 |
AGNĖ JASAITYTĖ |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
112.00 |
99 |
99 |
3 |
74 |
AUGUSTAS ŽVIRBLIS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
110.75 |
98 |
99 |
4 |
290 |
KASTYTIS ŠAVALINSKAS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
95.00 |
93 |
95 |
6 |
536 |
8 klasės mokinė |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
87.50 |
88 |
90 |
6 |
536 |
JUSTINAS GASYS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
87.50 |
88 |
90 |
6 |
536 |
GEDIMINAS KAZOKAS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
87.50 |
88 |
90 |
10 |
1214 |
KASPARAS GAIŽAUSKAS |
Utenos Aukštakalnio progimnazija |
75.75 |
72 |
77 |
5-8 klasių matematikos varžytuvių, skirtų akademiko V. Statulevičiaus taurei laimėti, I vietos nugalėtojai
- 1.Deividas Juodis 5e
- 2.Dija-Marija Laniauskaitė 5e
- 3.Armintas Pakenis 6c
- 4.Evaldas Bikelis 6a
- 5.Matas Damidavičius 7d
- 6.Akvilė Latožaitė 7d
- 7.Agnė Jasaitytė 8e
- 8.Mantas Bilaišis 8e
Dešimt geriausių Aukštakalnio progimnazijos matematikų 5-8 klasių grupėse
5 klasės |
6 klasės |
1. Juodis Dovydas 5e kl. I-vieta 2. 5c klasės mokinys II-vieta 3. Laniauskaitė Dija Marija 5e kl. III-vieta 4. Šinkūnas Karolis 5b kl. 5. Pakietūraitė Gerda 5b kl. 6. Ketvirtis Dovydas 5a kl. 7. Sinkevičiūtė Kamilė 5b kl. 8. Bulka Jokūbas 5e kl. 9-10. Pakalnis Vilius 5a kl. 9-10. Grybauskaitė Domilė 5c kl. 9-10.Jasaitis Andrius 5a kl.
|
1. Pakenis Armintas 6e kl. I-vieta 2. Bikelis Evaldas 6a kl. II vieta 3. Venclovaitė Dominyka 6d kl. III-vieta 4. Žulys Benas 6d kl
6. Gaižutis Mindaugas 6e kl. 7. Brasiūnas Marius 6a kl. 8. Kunčinaitė Saulė Guoda 6d kl. 8. Prakopjevas Ėrikas 6a kl. 9. Šiaučiūnas Edvinas 6d kl. 10. Drunga Žilvinas 6d kl. 10. Česnavičius Simas 6a kl. |
7 klasės |
8 klasės |
1. Damidavičius Matas 7d I-vieta 2. Juodagalvytė Monika 7f II-vieta 3. Mackutė Ieva 7d III- vieta 4. Akv Latožaitė Akvilė 7d 5. Kabišaitis Dovydas 7d 6. Stumbrys Rokas 7d 7. Pašukytė Kamilė 7d 8. Bagočiūnaitė Greta 7c 9. Jančiūnaitė Viktorija 7a 10. Gališauskas Deimantas 7b
|
|