dienynas

Tel. 838965192; Faks. 838965195

Juridinio asmens kodas 290182540

Steigėjas: Utenos rojono savivaldybės taryba

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre

Mus rasite čia

2018 m. spalio pradžioje progimnazijoje viešėjo ir integruotas rusų kalbos–geografijos pamokas aštuntokams vedė savanorės iš Rusijos ir Sakartvelo. „Sveiki. Mano vardas Almira. Esu totorė, atvykau iš Kazanės, kur dirbau televizijos žurnaliste. Bendrauju totorių, rusų ir anglų kalbomis. Dabar dirbu kaip savanorė bibliotekoje“, – taip, pradėdama pamokas, aštuntokams prisistatė Almira Nizamova. Puikiai kalbėdama rusų kalba, ji pasakojo ne tik apie Totorijos respubliką Rusijoje, apie vietinius gyventojus, jų istoriją, kultūrą, tradicijas, kulinarines įmantrybes, bet labai šmaikščiai pristatė stereotipus, susijusius su Rusija ir joje gyvenančiomis tautomis. Nana Dabrundašvili, kuri atvyko iš Tbilisio (Sakartvelo sostinės), supažindino mokinius su savo šalies geografine-geopolitine padėtimi, tradicijomis, išskirtinumu. Užduodama klausimus aštuntokams, savanorė bandė išsiaiškinti, kuo gi panašios Lietuva ir Gruzija, kokie yra didžiausi skirtumai tarp šių šalių ir, kas mus sieja. Vaizdinė medžiaga iš „pirmų lūpų“, šiltas, jaunatviškas bendravimas padėjo mokiniams ne tik geriau pažinti kitus kraštus, bet ir suprasti, kuo jie skiriasi ir yra panašūs. Atsakinėdami į svečių klausimus ir užduodami juos, mokiniai pagerino rusų kalbos įgūdžius. Šios pamokos buvo viena iš integruoto rusų kabos–geografijos projekto „Mes iš įvairių šalių“ dalių.

start stop bwd fwd

Rudens nuspalvintais lapais, gėlėmis, piešinukais, širdelėmis, raidelėmis 2018 m. spalio 5 d. prakalbo Mokytojų šventės proga mokinių išpuoštos kabinetų durys. Pačiuose kabinetuose iš fotosesijos besirenkančių mokytojų laukė įvairiausi siurprizai: išpieštos ir linkėjimų prirašytos lentos, saldainiais, obuoliais ir kitais gardumynais apsunkę stalai. Per kiekvieną pertrauką mokytojų kambaryje linksmino mokytojos Dalios Šaltenytės vadovaujami 6f ir 7e klasių dainininkai, Miglės bei Austėjos (7b) duetas. Buvo šilta ir linksma, tarsi vasarai sugrįžus, nes taip pasistengė MT ir klasių seniūnai. Pagarba Jiems! Žinoma, ir Jų Mokytojams.

start stop bwd fwd

mokytojai

2018 m. spalio 4-5 dienomis Rygoje vyko tarptautinė projekto sklaidos konferencija, kurioje dalyvavo 100 dalyvių iš penkių Europos šalių. Į konferenciją vyko 14 Utenos ir Molėtų švietimo įstaigų, dalyvavusių projekte, atstovų. Mūsų mokyklą atstovavo Ugdymo karjerai koordinatorė ir etikos mokytoja Rasa Legenienė. Konferencijoje buvo pristatytas projekto metu sukurtas leidinys, kuriame aprašytos švietimo įstaigų gerosios patirtys, surinktos ir apibendrintos lankantis 60-yje Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Latvijos, Estijos ir Lietuvos švietimo įstaigų.

1:  800 - 845
2:  855 - 940
3:  950 - 1035
4:  1100 - 1145
5:  1205 - 1250
6:  1300 - 1345
7:  1355 - 1440

Utenos kolegija

europos sajunga

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

(projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

nordplus

P linija