Tamo dienynas

Tel. 838965192; Faks. 838965195

Juridinio asmens kodas 290182540

Steigėjas: Utenos rojono savivaldybės taryba

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre

Mus rasite čia

Utenos rajono savivaldybės administracija 2020 m. gegužės 21 d. paskelbė konkursą Utenos Aukštakalnio progimnazijos direktoriaus pareigoms eiti. Pretendentų atrankos posėdis vyks 2020 m. rugsėjo 25 d. Dokumentus bus galima pateikti iki 2020 m. rugsėjo 14 d.

Pretendentai dokumentus gali pateikti tiesiogiai adresu Utenio a. 4, 28503 Utena, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriui (327 kab.), elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba registruotu laišku. Pagrindinis skelbimo tekstas skelbiamas Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje: https://www.utena.lt/index.php/lt/administracine-informacija/konkursai-ir-priemimas-i-laisvas-darbo-vietas

Keistas šis pavasaris – mokykloje nėra šurmulio. Kiekvieną dieną progimnazijos mokiniai pradeda nuotoliniu mokymusi: rašo, skaito, skaičiuoja... Greit bus ir taip lauktos vasaros atostogos. Aštuntokams tai nerimo laikas – kurią gimnaziją pasirinkti? Būsimiesiems penktokams smalsu, kokia bus nauja mokykla, klasė, mokytojai. Kad būtų drąsiau peržengti progimnazijos slenkstį, laikraščio „Mes“ žurnalistės pakalbino penktokus ir aštuntokus. Su mokinių mintimis susipažinkite ČIA. Mokykloje būsimųjų penktokų laukia ne tik erdvi sporto salė, biblioteka, muziejus, pamokos, bet ir daug įvairių veiklų, būrelių, renginių. Kviečiame susipažinti su vaizdine medžiaga. (https://www.facebook.com/aukstakalnioprog/). Iki susitikimo Rugsėjo 1-ąją! Ateik drąsus ir smalsus į mokslo ir žinių šventovę.

penktokai

velykos

Informuojame, kad tėvai (globėjai) (toliau – tėvai) prašymus į miesto mokyklų penktas klases nuo 2020 m. gegužės 4 d. el. paštu siunčia mokyklos, kurią dabar lanko, el. pašto adresu (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). Prašymo formą tėvams gegužės 4 d. mokykla atsiųs Tamo dienynu.

Tėvams pateikus prašymą po birželio 1 d. ir jeigu pagal teritoriją priskirtoje mokykloje nėra laisvų mokymosi vietų, siūloma rinktis mokyklas, kurios vykdo tą pačią ugdymo programą ir kuriose yra laisvų vietų.

Primename tėvams, kad prašyme tiksliai įrašytų vaiko asmens kodą, nes vaiko duomenys yra suvedami naudojant vaikų registravimo ir apskaitos programinę įrangą.

Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus informacija

1.  800 - 845
2.  855 - 940
3.  950 - 1035
4.  1100 - 1145
5.  1210 - 1255
6.  1305 - 1350
7.  1400 - 1445

Erasmus + LELETO leidinys

lt leidinys leletoen leidinys leleto

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

(projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

teisine pagalba

europos sajunga