2018-2019 mokslo metų olimpiadų ir konkursų rezultatai

XIX Lietuvos moksleivių saviraiškos konkursas „Mano Aleksandras Puškinas”

 

2019 m. birželio 6 dieną, jubiliejinių A. Puškino 220 gimimo metinių renginių metu, įvyko XIX Respublikinio konkurso „Mano Aleksandras Puškinas“ laureatų ir dalyvių apdovanojimai. Jų metu muziejaus ekspozicijoje buvo demonstruojami konkurso dalyvių piešiniai, rankdarbiai, koliažai ir kiti kūrybiniai darbai. Konkurse dalyvavo ir mūsų progimnazijos 7c kl. mokinė Livija Bogdanova, kuri pelnė diplomą už piešinį A. Puškino apsakymo „Bajorė-valstietė“ motyvais. Mokinę dalyvauti konkurse paskatino rusų kalbos mokytoja Lilija Makarova.

 

1
2
1
2
1/2 
start stop bwd fwd

Kalbų Kengūros (anglų kalbos) diplomų laimėtojai

 

2019 m. kovo 6-7 dienomis Lietuvos mokyklose buvo vykdoma kasmetinio vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojama 2019 m. Kalbų Kengūros projekto II-oji (užsienio kalbų) programa. Šioje programoje dalyvavo gausus būrys mūsų mokyklos 5-8 klasių mokinių. Sveikiname visus dalyvius, o ypatingai Auksinių, Sidabrinių ir Oranžinių Kengūrų diplomų laimėtojus:

 

ARIJUS SKARELIS 190 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
MINTARĖ STUMBURYTĖ 190.5 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
URTĖ PRIEVELYTĖ 190.5 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
AUGUSTAS MAMENIŠKIS 190.75 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
ADRIANA KOLESNYKAITĖ 191 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
FAUSTINA MISIUKEVIČIŪTĖ 191 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
MANTAS SINICA 191 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
DOVYDAS ŠAPOKA 191.75 (2-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
ELŽBIETA GUOBUŽAITĖ 192.25 (2-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
DOMANTAS MASIULIS 192.75 (2-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
ELINGA ŠUMINAITĖ 193.25 (2-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
AIRIDAS MACIUŠONIS 194.75 (2-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
NOJUS PRANSKŪNAS 195.5 (2-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
AIRONAS ZAKARKA 190.75 (3-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
NAGLIS DAUBARAS 191.75 (3-as lygis) Oranžinės Kengūros diplomas
ARMINAS CIBAS 192 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
AUGUSTĖ PETRONYTĖ 192.5 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
EGLĖ PITRĖNAITĖ 192.75 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
JUSTINA SEILIŪNAITĖ 192.75 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
AUGUSTAS JUODELIS 193 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
NEDAS ŽERONAS 193 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
ROKAS PERVENECKAS 193 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
RUSNĖ GIRATAVIČIŪTĖ 193.5 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
DOMINYKAS ŠILEIKIS 193.75 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
SAULĖ RUDAITYTĖ 193.75 (3-as lygis) Sidabrinės Kengūros diplomas
EDVINAS RYLIŠKIS 194 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
DOMAS PETRAVIČIUS 194.75 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
GODAS PETRAUSKAS 195 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
MATAS RUZGAS 195.5 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
GYTĖ MARTIŠIŪTĖ 196.25 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
JOKŪBAS ALĖJŪNAS 196.25 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
EVA RIMŠAITĖ 197 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
MIGLĖ MAGYLAITĖ 197 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas
ADELĖ TOMKŪNAITĖ 198 (3-as lygis) Auksinės Kengūros diplomas

2019 m. rajoninės 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados nugalėtojai

Vieta Mokinio vardas, pavardė Mokykla Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė
5 klasė
I vieta   Brigita Galvydytė  Aukštakalnio     progimnazija   Daiva Jasaitienė
6 klasė
II vieta Miglė Žemaitytė Aukštakalnio progimnazija Danguolė Kairienė
III vieta Evelina Lukšaitė Aukštakalnio progimnazija Danguolė Kairienė
7 klasė
I vieta   Indrė Ivanickytė  Aukštakalnio   progimnazija   Daiva Jasaitienė
II vieta   Indrė Gasiulytė  Aukštakalnio   progimnazija   Daiva Jasaitienė
8 klasė
I vieta   Augustė Petronytė  Aukštakalnio   progimnazija   Daiva Jasaitienė
II vieta   Jorė Rūta   Petruševičiūtė  Aukštakalnio   progimnazija   Daiva Jasaitienė

Utenos rajono 5-8 klasių mokinių skaitovų konkurso anglų kalba „English Verse 2019“ nugalėtojai

Vieta Mokinio vardas, pavardė Mokykla Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė
5 klasė
I vieta Simonas Sriubas Aukštakalnio progimnazija Sabina Eidukynaitė
6 klasė
I vieta Toma Klimanskaitė Aukštakalnio progimnazija Roma Diktaraitė
III vieta Gabija Paunksnytė   Aukštakalnio     progimnazija   Kristina Indrašienė
7 klasė
III vieta Rusnė Žukauskaitė Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė
8 klasė
I vieta Kamilė Stankelytė Aukštakalnio progimnazija Aušra Valaitienė
III vieta Evelina Švilpaitė Aukštakalnio progimnazija Vida Pelėdienė

Pamokų laikas

1:  800 - 845
2:  855 - 940
3:  950 - 1035
4:  1100 - 1145
5:  1205 - 1250
6:  1300 - 1345
7:  1355 - 1440

Mokyklos emblema

mokyklos emblema

Utenos kolegija

Nuorodos

Erasmus + LELETO leidinys

 lt leidinys leletoen leidinys leleto

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

(projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

 

europos sajunga

nordplus

emokykla logo

 P linija

tevu linija internetas

logo z 250x201

OP

sveikatiada

 

vyturiukas spalvotas