2017-2018 mokslo metų olimpiadų ir konkursų rezultatai

Kalbų Kengūros (anglų kalbos) diplomų laimėtojai

 

2018 m. kovo 1 d. Lietuvos mokyklose buvo vykdoma kasmetinio vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojama 2018 m. Kalbų Kengūros projekto programa. Anglų kalbos programoje dalyvavo 49 mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai. Sveikiname visus dalyvius, o ypatingai Auksinių, Sidabrinių ir Oranžinių Kengūrų diplomų laimėtojus:

 

Mokinio vardas, pavardė, klasė Diplomas Mokykla Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė
GABIJA BAGDANOVIČIŪTĖ 6d Oranžinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija

Vida Pelėdienė

MINVYDAS ZAVIŠA 6b Oranžinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Roma Diktaraitė
DŽIUGAS LUKOŠIUS 5f Oranžinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė
ROKAS KRAUJALIS 6e Oranžinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė
EDVINAS RYLIŠKIS 6d Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Vida Pelėdienė
TITAS ZABULIONIS 5a Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Roma Diktaraitė
MINTARĖ STUMBURYTĖ 5c Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Sabina Eidukynaitė
NEDAS ŽERONAS 6e Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Regina Urbanienė
AUGUSTAS JUODELIS 6b Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Kristina Indrašienė
ARNAS ŠYVIS 5b Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Roma Diktaraitė
GYTĖ MARTIŠIŪTĖ 6b Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Roma Diktaraitė
DOMAS PETRAVIČIUS 6b Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Roma Diktaraitė
AIRIDAS MACIUŠONIS 5f Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė
DANIELĖ KRISTUTYTĖ 8c Oranžinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė
ARMANTĖ BALAIŠYTĖ 8c Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė
AUGUSTĖ PETRONYTĖ 7b Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija

Vida Pelėdienė

IEVA ADOMAITYTĖ 8b Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Aušra Valaitienė
TAJA GRUODYTĖ 8d Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė
DOMINYKA JONAVIČIŪTĖ 8d Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė
JOKŪBAS ALEJŪNAS 7a Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Aušra Valaitienė
MATAS PRIEVELIS 8c Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Regina Urbanienė
URTĖ LEKEŠYTĖ 8c Sidabrinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė
LUKAS CELUJEVAS 7a Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Aušra Valaitienė
MATAS RUZGAS 7c Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Daiva Malinauskienė
KONRADAS ŠAPRANAUSKAS 8c Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Regina Urbanienė
GRETA SIMONAVIČIŪTĖ 8a Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Regina Urbanienė
VILIJA BEINORAITĖ 8b Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Aušra Valaitienė
AUGUSTĖ LAUŽIKAITĖ 8b Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija

Vida Pelėdienė

MARIUS VARNA 8a Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Regina Urbanienė
VAKARĖ JAKUTONYTĖ 8b Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Aušra Valaitienė
ŽYGINTAS RASTENIS 8d Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Regina Urbanienė
ADOLIS PAUKŠTĖ 8c Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Regina Urbanienė
FAUSTINA KLYVYTĖ 8c Auksinės Kengūros diplomas Aukštakalnio progimnazija Vaida Vaitiekėnienė

 

2018 m. Kalbų Kengūros rezultatai

2018 m. rajoninio 5-8 klasių mokinių skaitovų konkurso anglų kalba „English Verse 2018“ nugalėtojai

Vieta Mokinio vardas, pavardė Mokykla Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė
5 klasė
I vieta Kernius Puodžiūnas Aukštakalnio progimnazija Sabina Eidukynaitė
II vieta Viltė Žiliukaitė Aukštakalnio progimnazija Sabina Eidukynaitė
6 klasė
II vieta Tilė Zarankaitė Aukštakalnio progimnazija Vida Pelėdienė
III vieta Beatričė Bartuševičiūtė   Aukštakalnio       progimnazija   Regina Urbanienė
7 klasė
III vieta Kamilė Stankelytė Aukštakalnio progimnazija Vida Pelėdienė
8 klasė
II vieta Lėja Šapolaitė Aukštakalnio progimnazija Vida Pelėdienė

2018 m. respublikinio mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ nugalėtojai

 

Vieta Komandos nariai Mokykla Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė
III vieta Alija Glasinskaitė, Emilis Mačerauskas, Dominykas Stundžia, Martyna Mikašiūtė, Rugilė Stundžiaitė Aukštakalnio progimnazija

Sabina Eidukynaitė,

Elvina Rinkevičiūtė

 

10

2018 m. rajoninės 7-8 klasių mokinių biologijos olimpiados rezultatai

 

Vieta Mokinio vardas, pavardė Mokykla Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė
7 klasė
I vieta Rūta Jorė Petruševičiūtė Aukštakalnio progimnazija Daiva Jasaitienė
II vieta Urtė Malinauskaitė Aukštakalnio progimnazija Daiva Jasaitienė
III vieta Otas Kupriūnas Aukštakalnio progimnazija Daiva Jasaitienė
8 klasė
I vieta Danielė Kristutytė Aukštakalnio progimnazija Daiva Jasaitienė
II vieta Justinas Mačiulis Aukštakalnio progimnazija Daiva Jasaitienė
III vieta Redas Šukšta Aukštakalnio progimnazija Daiva Jasaitienė

 

biologija

Pamokų laikas

1:  800 - 845
2:  855 - 940
3:  950 - 1035
4:  1100 - 1145
5:  1205 - 1250
6:  1300 - 1345
7:  1355 - 1440

Mokyklos emblema

mokyklos emblema

Utenos kolegija

Nuorodos

 

europos sajunga

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

(projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

nordplus

emokykla logo

 P linija

tevu linija internetas

logo z 250x201

olweus

sveikatiada

 

vyturiukas spalvotas