„Žodžio pavasarėlis“
Peržiūros: 41
2026 m. gegužės 20 d. mokyklos skaitykloje vyko tradicinis kuriančių ir muzikuojančių mokinių renginys „Žodžio pavasarėlis“. Vaikai skaitė savo kūrybos eiles, grojo saksofonu, pritariant gitarai atliko dainą. Ačiū dalyviams ir jų mokytojoms.
