Tęsiame pažintį su profesinio mokymo įstaigomis
2026 m. balandžio 17 d., tęsdami pažintis su profesinio mokymo įstaigomis, su aštuntokais apsilankėme Utenos regioniniame profesinio mokymo centre. Susipažinome su mokymo centro aplinka, klasėmis, praktinio mokymo laboratorijomis, poilsio zonomis ir „pasimatavome“ skirtingas profesijas: susipažinome su darbo įrankiais, atlikome praktines užduotis, pabendravome su specialistais, uždavėme rūpimus klausimus ir realiai galėjome pajusti, ką reiškia viena ar kita profesinė veikla. Tai buvo ne tik edukacinė išvyka, bet ir svarbus žingsnis mokinių karjeros ugdymo kelyje, įkvėpimas ir drąsa svajoti bei planuoti savo ateitį. Dėkojame Utenos regioninio profesinio mokymo centro bendruomenei už priėmimą, ir galimybę mokiniams patirti, išbandyti bei atrasti.
