Dalyvavome Nacionaliniame jaunųjų inžinierių čempionate
Peržiūros: 69
2026 m. balandžio 28 d. 6a kl. mokinių komanda „Trys varžtai“ dalyvavo Nacionaliniame jaunųjų inžinierių čempionate „STEAM TEAM 2026“, kuris vyko Panevėžyje. Jie važiavo ne tuščiomis, o su pačių sukurta Goldbergo mašina! Inžinerija, kūryba ir komanda viename: testavimai, iššūkiai ir naujos idėjos. Įgyta patirtis neabejotinai pravers ateities darbuose ir įkvėps naujoms idėjoms. Progimnazijos direktorė padėkojo komandai ir tėveliams už įgyvendintą idėją, o mes sakome AČIŪ mokytojams, kurie lydėjo, mokė ir įkvėpė!
