Aukštakalnio progimnazijos logotipas
Adresas
Progimnazija:
Taikos g. 44, LT-28157, Utena
Tel. +370-389-65192
El.p.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
„Žiburio“ skyrius:
Taikos g. 62, LT-28160, Utena
Tel. +370-389-73470
El.p.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Juridinio asmens kodas 290182540
Steigėjas: Utenos rojono savivaldybės taryba
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
2015-2016 mokslo metų olimpiadų ir konkursų rezultatai
- Details
- Hits: 1098
2016 m. rajoninės 6-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiados nugalėtojai
6 klasė
Vieta | Mokinio vardas, pavardė | Mokykla | Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė |
I vieta | Justinas Mačiulis | Aukštakalnio progimnazija |
|
8 klasė
Vieta | Mokinio vardas, pavardė | Mokykla | Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė |
III vieta | Kamilė Semėnaitė | Aukštakalnio progimnazija |
|
- Details
- Hits: 1132
2016 m. rajoninio 8 klasių mokinių chemijos konkurso-viktorinos nugalėtojai
Vieta | Komandos nariai | Mokykla | Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė |
I vieta | Evaldas Bikelis, Tomas Vainauskas, Armintas Pakenis, Žilvinas Drunga | Aukštakalnio progimnazija |
Stefanija Miškinytė |
- Details
- Hits: 1518
2016 m. rajoninės 1-10 klasių mokinių etikos olimpiados nugalėtojai
V-VI klasių mokinių grupėje
Vieta | Mokinio vardas, pavardė | Mokykla | Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė |
I vieta | Martynas Ragauskas 5d | Aukštakalnio progimnazija |
Ramunė Semeniukienė |
VII-VIII klasių mokinių grupėje
Vieta | Mokinio vardas, pavardė | Mokykla | Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė |
III vieta | Diana Naumkinaitė 8d | Aukštakalnio progimnazija |
Ramunė Semeniukienė |
- Details
- Hits: 980
2016 m. rajoninės 8-ųjų klasių mokinių fizikos olimpiados nugalėtojai
Vieta | Mokinio vardas, pavardė | Mokykla | Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė |
II vieta | Armintas Pakenis | Aukštakalnio progimnazija |
Regina Suveizdienė |
- Details
- Hits: 965
2016 m. rajoninės 5-8 klasių mokinių komandinių matematikos varžytuvių, skirtų akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti, nugalėtojai
Vieta | Komandos nariai | Mokykla | Mokytojo, ruošiusio mokinį, vardas, pavardė |
II vieta | Justas Kuzma, Domas Turovas,Matas Prievelis, Justinas Mačiulis, Gerda Pakietūraitė, Dovydas Juodis, Evaldas Bikelis, Armintas Pakenis. | Aukštakalnio progimnazija |
Angelė Bareikienė, Aldona Damidavičienė, Audinga Kvaselytė, Birutė Šimkūnienė, Alma Varatinskienė. |