Projektas „Keturios gamtos stichijos“

Stichijos

Adresas

Taikos g. 44, LT-28157 Utena

Tel. 838965192

El.p.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Juridinio asmens kodas 290182540

Steigėjas: Utenos rojono savivaldybės taryba

Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre

Mus rasite čia

Naudinga informacija mokiniams

Atidaryta nauja internetinė svetainė tapk.lt

Pradėjo veikti naujas internetinis tinklapis TAPK.lt (Tobulėk. Auk. Pažink. Kurk.). Jo tikslas – skelbti apie savivaldybėse vykstančius vaikų socializacijos ir užimtumo veiklas, pilietinio ir tautinio ugdymo iniciatyvas, skatinti jose dalyvauti, taip pat padėti ugdyti reikalingus gebėjimus kokybiškoms neformaliojo švietimo paslaugoms teikti.

Šiame tinklapyje bus skelbiama išsami informacija apie neformaliojo švietimo renginius, vaikų socializacijos ir užimtumo veiklas, pilietinio ir tautinio ugdymo iniciatyvas, numatoma svarstyti neformaliajam švietimui aktualius dokumentų projektus. Tinklapyje taip pat bus skelbiami konkursai neformaliojo švietimo, pilietinio ir tautinio ugdymo, vasaros poilsio stovyklų programos bei mokytojų, administratorių mokymams vykdyti.

    Skaičių pasaulis. Statistikos ABC

Galėtume eiti lažybų, kad kiekvienas, didelis ar mažas, jaunas ar senas, yra naudojęsis ar naudojasi statistine informacija. Juk dažnai girdime klausiant "Kaip mes gyvename? " Atsakant išgirstame skaičius, jie lyginami su kitomis šalimis ar laikotarpiais. Lyginamas šalies gyventojų skaičius, išsilavinimas, pajamos ir pan. Tokie atsakymai pagrįsti statistine informacija, parengta atlikus statistinius tyrimus.

Vykdydami įvairius projektus, mažus tyrimus, žinodami kelią, galite atlikti ir jūs (galbūt padedami mokytojo). Todėl Statistikos departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės išleido specialią knygelę "Skaičių pasaulis. Statistikos ABC". Šio leidinio bendraautorė - VPU doc. Viktorija Sičiūnienė. Gerbiama docentė anksčiau dirbo ir mūsų mokykloje su gabiais matematikai vaikais.

Elektroninė knygelės versija pateikiama Statistikos departamento interneto svetainėje www.stat.gov.lt  (nuoroda - "Statistika mokykloms").

 

Projektas „Kokybės krepšelis“

KK logo

AukPro 40-metis

40

Progimnazijos „Žiburio“ skyrius

ziburys

Pamokų laikas

1.  800 - 845
2.  855 - 940
3.  950 - 1035
4.  1105 - 1150
5.  1220 - 1305
6.  1315 - 1400
7.  1410 - 1455

Nuorodos

NSA

sveikatos biuras

Erasmus + LELETO leidinys

 lt leidinys leletoen leidinys leleto

es emblema

 

teisine pagalba

  

nordplus

emokykla logo

 

P linija

tevu linija

OLWEUS

Sveikatiada

 

vyturiukas spalvotas